LM hurtigløp 2017

Svenn Erik Ødegaard
30.01.2017
Landsmesterskapet hurtigløp arrangeres i Drammen 10.-12. februar 2017. Drammens SK står som arrangør. Norges Skøyteforbund har tatt ut løpere til mesterskapet

​Følgende løpere er tatt ut:

G12Eyolf WilthilDrammens SKBuskerud
G12Marius MoenDrammens SKBuskerud
G12Sondre HvammenKongsberg IFBuskerud
G12Thomas AndreassenNord-Odal ILHedmark
G12Emil Matre PedersenFana IL Hordaland
G12Tobias BergJevnaker IFOppland
G12Ole Martin JohansenJevnaker IF Oppland
G12Markus WiigAsker SKOslo/Akershus
G12Hans Ole Lysø OlsenBjugn/Ørland SKSør-Trøndelag
G12Jon Daniel BergetBjugn/Ørland SKSør-Trøndelag
G12Cristian Landrø MagnussenSpk. FalkenSør-Trøndelag
G12Martin Geving LangliSpk. FalkenSør-Trøndelag
G12Martin Solberg AndreassenSpk. FalkenSør-Trøndelag
G12Tage G- JohnsenArendal SKTelemark/A-A
G12Philip Grønvold AndersenH&BSKVestfold
G12Herman HoffSandefjord SKVestfold
G12Ask DarupTønsberg TurnVestfold
G12Stian DanielsenTønsberg TurnVestfold
G13Henrik K GlesneGeithus ILBuskerud
G13Ole Einar MoholtGol ILBuskerud
G13Joren SleekingHol ILBuskerud




G13Colin NyborgNord-Odal ILHedmark
G13Sigurd SætherNord-Odal ILHedmark
G13 Knut HarsjøenTynset IFHedmark
G13Sondre Buer AasebøFana IL Hordaland
G13Ole Magnus WegoJevnaker IFOppland
G13Victor Smestad HaukaasAktiv SKOslo/Akershus
G13Seb van SchelvenAsker SKOslo/Akershus
G13Birk Finnstø RefsaasBjugn/Ørland SKSør-Trøndelag
G13Simon AannøBjugn/Ørland SKSør-Trøndelag
G13Martin JohannessenBåstad IL SkøyterØstfold
G14Erlend Andre RueGol ILBuskerud
G14​Emil Ervik​Hamar IL​Hedmark
G14Henrik AndreassenNord-Odal ILHedmark
G14Håkon SætherNord-Odal ILHedmark
G14Sander EitremNord-Odal ILHedmark
G14Tobias FløitenNord-Odal ILHedmark
G14Ola Nordrum Isachsen Stange SKHedmark
G14Fredrik Grue MælenTynset IFHedmark
G14Johannes FløystadFana IL Hordaland
G14Sakkarias Koller LølandFana IL Hordaland
​G14​Samuel Jøssang​Fana IL​Hordaland
G14Ulrik Schaatun BergeFana IL Hordaland
G14Erlend BelsvikStord ILHordaland
G14John GranliStord ILHordaland
G14Jørgen Mugaas AndresenAktiv SKOslo/Akershus
G14Marlon ElvebakkenAsker SKOslo/Akershus
G14Oddbjørn MellemstrandStavanger Sandnes SKRogaland
G14Peder KongshaugStavanger Sandnes SKRogaland
G14Vegard RyeStavanger Sandnes SKRogaland
G14Anders Geving LangliSpk. FalkenSør-Trøndelag
G14Ole Magnus Solber AndreassenSpk. FalkenSør-Trøndelag
G14Kasper TveterIF FramVestfold
G15Emil HansenDrammens SKBuskerud
G15Robin SleekingHol ILBuskerud
G15Bendik MausethHamar ILHedmark
G15Sander Eng StrandHamar ILHedmark
G15Leo Aleksander BerghKongsvinger SKHedmark
G15Ragnar JonsrudNord-Odal ILHedmark
G15Nicklas Bjerknes MikkelsenFana IL Hordaland
G15Stian GravdalFana IL Hordaland
G15Ådne StøyvaFana IL Hordaland
G15Marcus KvarmeStord ILHordaland
G15August MiddelkoopAktiv SKOslo/Akershus
G15Tim LindeijerAsker SKOslo/Akershus
G15Steinar Heide BøSpk. FalkenSør-Trøndelag
G15Ådne Skjæveland JøssingSpk. FalkenSør-Trøndelag
G15Stian GjeruldsenArendal SKTelemark/A-A
G15Daniel T EriksenHerkules SKTelemark/A-A
G15Didrik Møller NordalIF FramVestfold
G15Sindre Kragh AndersenSandefjord SKVestfold
G16Jan Erland AsbjørnhusGeithus ILBuskerud
G16Sondre K GlesneGeithus ILBuskerud
G16Isak HøibyKongsvinger SKHedmark
G16Hallgeir EngebråtenNord-Odal ILHedmark
G16 Magnus Ripsrud Stange SKHedmark
G16Fosi Muhammed SuleimanTynset IFHedmark
G16Nils HarsjøenTynset IFHedmark
G16Mathias Emil Sundby Fana ILHordaland
G16Joar Våge AnspachFana IL Hordaland
G16Simon EliseussenTromsø SKNord-Norge
G16Kyrre Otto LinnestadAktiv SKOslo/Akershus
G16Hans Olav NøbbenAsker SKOslo/Akershus
G16Ole Mikkel MellemstrandStavanger Sandnes SKRogaland
G16Erik ResellSpk. FalkenSør-Trøndelag
G16Andre VårvikTSKSør-Trøndelag
G16Pål Myhren KristensenArendal SKTelemark/A-A
G16Viktor KrumsvikArendal SKTelemark/A-A
J12Predika SivaganesanDrammens SKBuskerud
J12Nora Kristin RueGol ILBuskerud
J12Hanna EngebråtenNord-Odal ILHedmark
J12Tuva FløitenNord-Odal ILHedmark
J12Dina StorelidStord ILHordaland
J12Emma Onarheim WaageStord ILHordaland
J12Kristine SørslettJevnaker IFOppland
J12Johanne Øien AasAktiv SKOslo/Akershus
J12Maiken Nerstad GundersenAktiv SKOslo/Akershus
J12Matilde PedersenOSKOslo/OSershus
J12Nova FurreOSKOslo/OSershus
J12Sofie UlsetBjugn/Ørland SKSør-Trøndelag
J12Silje StomperudhaugenHerkules SKTelemark/A-A
J12Patricia JohannessenTønsberg TurnVestfold
​J12​Amalie Haugland​Bergen SK​Hordaland
J13Sara Natalie BerghKongsvinger SKHedmark
J13Sarah Marie SanderudNord-Odal ILHedmark
J13Benedicte Keltie SætersdalFana IL Hordaland
J13Kari-Celine Reiss-JacobsenSSK TotenOppland
J13Ingvild LeandersenAsker SKOslo/Asershus
J13Linnea Marie Stålvik SøftelandAsker SKOslo/Asershus
J13Julie Lu Sægrov AskeStavanger Sandnes SKRogaland
J13Vilde VatnSpk. FalkenSør-Trøndelag
J13Katarina krumsvikArendal SKTelemark/A-A
J13Madelen LuberthSandefjord SKVestfold
J13​Solveig Hestetun​Bergen SK​Hordaland
​J13​Aurora Milch Vinslid​Asker SK​Oslo/Akershus
J14Marie FossenDrammens SKBuskerud
J14Anita MedgårdGol ILBuskerud
J14Mina Hoff FlensborgHamar ILHedmark
J14Gina EngebråtenNord-Odal ILHedmark
J14Oda Kornelia Botten KvamFana IL Hordaland
J14Oline Anspach KlippenFana IL Hordaland
J14 Arwen SzygendaSør-Fron ILOppland
J14Malin ØverjordetSør-Fron ILOppland
J14Julie Berg SjøbrendAktiv SKOslo/Akershus
J14Hanna SvenniAsker SKOslo/Asershus
J14Oda ØstenstadAsker SKOslo/Asershus
J14Helene Tyslum SperreSandefjord SKVestfold
J15Anette EidsbergetGol ILBuskerud
J15 Ida Eikemo Hagen Stange SKHedmark
J15Maria Netland RabbeFana IL Hordaland
J15Amalie BergJevnaker IFOppland
J15Ingunn MyhreJevnaker IFOppland
J15Emilie Sparre NjøsAktiv SKOslo/Akershus
J15Hedvig HildeAsker SKOslo/Asershus
J15Marte Bjerkreim FurnéeAsker SKOslo/Asershus
J15Dafne LundStavanger Sandnes SKRogaland
J15Lise HøllandStavanger Sandnes SKRogaland
J15Amalie UlsetBjugn/Ørland SKSør-Trøndelag
J15Emilie JagtøyenLeinstrand ILSør-Trøndelag
J15Johanne EkrenLeinstrand ILSør-Trøndelag
J15Vilde BaasDølemo ILTelemark/A-A
J15Trine HeianSandefjord SKVestfold
J15​Camilla Kvamme​Bergen SK​Hordaland
J16Bertha Natalie HognestadDrammens SKBuskerud
J16Camilla HvammenKongsberg IFBuskerud
J16Emilie ErvikHamar ILHedmark
J16Anna BraathenKongsvinger SKHedmark
J16Kristine HansenKongsvinger SKHedmark
J16Synne Moen BredalslienTynset IFHedmark
J16Julie Nistad SamsonsenFana IL Hordaland
J16Victoria Keltie SætersdalFana IL Hordaland
J16Ine FørdeTromsø SKNord-Norge
J16Synne HangstadTromsø SKNord-Norge
J16Ingrid Marie WegoJevnaker IF Oppland
J16Ragne WiklundAktiv SKOslo/Akershus
J16Eira EideStavanger Sandnes SKRogaland
J16Maren KranzmannStavanger Sandnes SKRogaland
J16Alise HellemBjugn/Ørland SKSør-Trøndelag
J16Benedicte K. HansenTønsberg TurnVestfold